Żłobek Mega Mocni Chełm

Żłobek Mega Mocni Chełm

Żłobek zlokalizowany jest w wielkopowierzchniowym centrum handlowym w Gdańku Chełmie. W ramach zajmowanej powierzchni posiada 5 sal żlobkowych, umożliwiających przyjęcie do 118 dzieci.

Koncepcja wnętrz żłobka stanowiła próbę dyskretnego odniesienia do sąsiadującego przedszkola, czerpiąc z niego przede wszystkim motyw sześciobocznych kształtów, bardzo charakterystycznych w poprzedniej realizacji.

aranżacje pokoju dla niemowlaka

Zostały ponownie wykorzystane, choć w zupełnie nowej odsłonie. Całość utrzymana jest w pastelowych barwach pudrowego różu, bladego błękitu, wyłącznie akcentowanych czystą ultramaryną. Dominujące są biele i szarości oraz jasne drewno.

Wybrane fragmenty ścian, zwłaszcza te przy otworach okiennych, pokryte są zmultiplikowanymi, drewnianymi listwami w naturalnym kolorze, które rozciągają się na całej długości pomieszczeń. Stanowią zarówno element dekoracyjny, jak i powierzchnię zwiększającą komfort akustyczny w salach.

Konsekwentnie stosowanym motywem plastycznym we wnętrzach jest pewien rodzaj asymetrii, skośnych linii, który pojawia się zarówno w projektowanych formach przestrzennych, graficznej identyfikacji wizualnej wnętrza, ale także w kolorystyce ścian.

Zaufali nam

Kontakt z pracownią

Radosław Czerniejewski

Wspólnik & projektant

tel. 603 926... [zobacz]603 926 229
radek@hanuarchitekci.pl

Joanna Czerniejewska

Wspólnik & manager biura

tel. 507 116... [zobacz]507 116 530
joanna@hanuarchitekci.pl

Napisz do nas

Twoje cele to nasza pasja! Chcielibyśmy poznać Twoje potrzeby i wspólnie znaleźć najlepsze rozwiązania. Nie czekaj dłużej - wypełnij formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegóły współpracy.

    Załącz dodatkowy plik z rzutami lokalu / budynku do ewentualnej wyceny