Fotografia artystyczna

Wysokiej jakości zdjęcia oraz wydruki

Z pasji do fotografii i inspiracji niezwykłymi przestrzeniami stoczni gdańskiej, powstała seria zdjęć pt. „Portrety ze stali”. Każdy ze 100 autorskich kadrów jest próbą uchwycenia ludzkich emocji i wizerunków, wykutych w stali, cegle, czy betonie. Na pozór bezduszne, chłodne czy wręcz bezimienne przestrzenie i materia, która je wypełnia, pełne są ukrytych twarzy i postaci. Symboliczne nieraz oblicza, prezentują swój charakter na różnym poziomie abstrakcji i dosłowności.

Czasem udało się uchwycić niezwykle czytelne emocje i cechy, tak bliskie nam – ludziom, tj. radość, czy gniew. Równie często fotografie prezentują mocno syntetyczny obraz o silnie abstrakcyjnym oddziaływaniu. Większość z porterów to wizualna gra form w świetle, która wspaniale uwypukla stoczniowe materiały i ich struktury, czy powierzchnie o industrialnym charakterze. Fotografie te mogą zbudować atmosferę zarówno we wnętrzach o charakterze loftowym, silnie industrialnym, czy wręcz surowym, ale również we wnętrzach o domowym i ciepłym nastroju współczesnej architektury.

Fotografia
jak w galerii

Seria zdjęć składa się ze 100 fotografii wykonanych za pomocą profesjonalnego aparatu, umożliwiającego uzyskanie ultra wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu możemy zaproponować wydruki zdjęć w formatach 50 x 50 oraz 100 x 100 cm na wspaniałym papierze fotograficznym Fine Art Solution Baryta 300g wykonywane przy pomocy nowoczesnego druku pigmentowego, na ploterze Canon Lucia PRO. Gwarantuje to wystawową jakość, głębie koloru i wysoką trwałość. Na specjalne zamówienie możemy przygotować fotografie w większych formatach. Zapraszam do poznania wielu twarzy, ukryty w stoczniowych przestrzeniach Gdańska.

Zobacz katalogi

Kontakt z pracownią

Radosław Czerniejewski

Wspólnik & projektant

tel. 603 926... [zobacz]603 926 229
radek@hanuarchitekci.pl

Joanna Czerniejewska

Wspólnik & manager biura

tel. 507 116... [zobacz]507 116 530
joanna@hanuarchitekci.pl

Napisz do nas

Twoje cele to nasza pasja! Chcielibyśmy poznać Twoje potrzeby i wspólnie znaleźć najlepsze rozwiązania. Nie czekaj dłużej - wypełnij formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegóły współpracy.

    Załącz dodatkowy plik z rzutami lokalu / budynku do ewentualnej wyceny