O nas

Kim jesteśmy?

Specjalizujemy się w projektowaniu architektury wnętrz publicznych i komercyjnych ale przede wszystkim przestrzeni EDUKACYJNYCH dla dzieci. Nasze prace cechuje czytelność i prostota, abstrakcyjny język form oraz wyraziste decyzje projektowe. Projektujemy kreatywnie i rozsądnie.

zaprojektowaliśmy

50

przedszkoli

stworzyliśmy ponad

120

projektów

zaprojektowaliśmy

4

kolekcje mebli

Co robimy?

Projektujemy kompleksowo wnętrza publiczne, komercyjne i EDUKACYJNE dla dzieci, wspierając inwestorów od początku budowania wizerunku ich marki, poprzez poszczególne etapy procesu projektowego, aż po nadzory autorskie nad realizacją oraz sesje zdjęciowe gotowych wnętrz. Projekty opracowujemy w ścisłym odniesieniu do budżetowych i marketingowych wytycznych klienta oraz uwarunkowań wynikających z przepisów prawnych, zapewniając inwestorom pewność realizacji projektu. Dbamy o to, aby każdy projekt był unikatowy i dedykowany ściśle dla danego klienta.

Poznaj nasz zespół

Jesteśmy zespołem kreatywnych i energicznych projektantów o różnorodnych zdolnościach, urozmaicających potencjał projektowy naszej nowoczesnej manufaktury.

Radosław Czerniejewski

dr arch. wnętrz, właściciel

Architekt wnętrz i wykładowca akademicki. Absolwent Wydziału Architektury i Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku z tytułem doktora sztuk projektowych. Wykładowca i promotor dyplomów na Wydziale Architektury w Sopockiej Akademii Nauk Stosowanych oraz wykładowca na Wydziale Architektury ASP w Gdańsku.

Joanna Czerniejewska

wspólnik i manager biura

Managerka odpowiedzialna za koordynację firmowych zadań księgowo-kadrowych.

Karolina Skała-Marchelek

architekt wnętrz

Architektka wnętrz, absolwentka Wydziału Architektury w Sopockiej Akademii Nauk Stosowanych z tytułem magistra.

Współpracują z nami

Alicja Wódecka

architektura

Magdalena Bryczkowska

sztuki piękne

Dominika Olewniczak

architektura wnętrz

Wiktoria Woźniak

architektura wnętrz

Anna Igel

architektura wnętrz

Filip Zbroja

teletechnika i multimedia

Nasze priorytety

Cenimy projektowanie z naciskiem na wartości artystyczne oraz empatyczne podejście w relacji z klientami, dla których szyjemy projekty na miarę. Wnętrza traktujemy jak abstrakcyjne kompozycje, zwracając uwagę na formę, przestrzeń, ale i kolor, faktury, plamę, czy kreskę. Naszym priorytetem jest wykorzystywanie innowacyjnych technologii wspomagających proces projektowy i prezentację naszej pracy klientom.

Nasze wyróżnienia

Nasi partnerzy

Przedstawiamy naszych partnerów, którzy towarzyszą nam w kreowaniu wyjątkowych przestrzeni!

Zaufali nam

Projektujemy dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw, urzędów i stowarzyszeń oraz korporacji. Cenimy sobie uczciwą i rzetelną współpracę, czego dowodem jest wieloletnia kooperacja z niejednym z naszych klientów.

Wykładamy na

Z dumą prezentujemy renomowanych partnerów, których logotypy świadczą o naszym zaangażowaniu w edukację.

Kontakt z pracownią

Radosław Czerniejewski

Wspólnik & projektant

tel. 603 926... [zobacz]603 926 229
radek@hanuarchitekci.pl

Joanna Czerniejewska

Wspólnik & manager biura

tel. 507 116... [zobacz]507 116 530
joanna@hanuarchitekci.pl

Napisz do nas

Twoje cele to nasza pasja! Chcielibyśmy poznać Twoje potrzeby i wspólnie znaleźć najlepsze rozwiązania. Nie czekaj dłużej - wypełnij formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegóły współpracy.

    Załącz dodatkowy plik z rzutami lokalu / budynku do ewentualnej wyceny