Meble dla dzieci

meble dla dzieci

Ergonomia,
funkcjonalność,
estetyka

Meble dziecięce projektowane w naszej pracowni to estetyczne i bezpieczne wyposażenie przedszkoli, żłobków, wnętrz domowych i innych przestrzeni, gdzie użytkownikami są mali odkrywcy. Wszystkie krzesła, stoły, szafki i pozostałe formy mebli posiadają certyfikaty i atesty oraz spełniają restrykcyjne wymogi Normy Polskiej. Mogą być dzięki temu stosowane w każdej placówce, zarówno prywatnej, jak i publicznej, towarzysząc dzieciom w codziennych zabawach i nauce.

Wszystkie kolekcje posiadają bogatą ofertę mebli, zarówno do przechowywania, siedzenia, rysowania, czy też ekspozycji i wystawiennictwa dziecięcych prac plastycznych. Estetyka i design każdej kolekcji jest inny i pozwala na dopasowanie się do planowanego charakteru przestrzeni. Może być skandynawsko, może być stylowo, ekspresyjnie i odważnie, ale też spokojnie oraz neutralnie. W naszych meblach dominuje kolor bieli, jasna, brzozowa sklejka oraz odcienie naturalnego drewna, czasem skontrastowane inną barwą, np. czarną.

Nasze meble
wykonujemy z pełną starannością

Wszystkie nasze kolekcje mebli wykonywane są w polskiej fabryce Novum Factory z 27-letnim doświadczeniem w obróbce drewna i materiałów drewnopochodnych. Fabryka dysponuje kompetencjami w zakresie obróbki CNC oraz wykańczania powierzchni w szerokim wachlarzu materiałów, tj. sklejki, płyty mdf itd. Dzięki wyposażeniu parku maszynowego we własną lakiernie, tapicernie oraz możliwość obróbki stali nasze możliwości projektowe i wdrożeniowe są bardzo wysokie.

Fabryka współpracuje obecnie z 40 krajami ze świata, co ugruntowuje jakość produkowanych w niej mebli od HANU. Wszystkie meble opracowujemy wraz z zespołem technologów, którzy pozwalają na dopracowanie każdego detalu na najwyższym poziomie. Dzięki temu są one niezwykle solidne i trwałe, mogąc spełniać swoją rolę przez wiele lat w placówka edukacyjnych.

Nasze kolekcje

W pracowni HANU architekci powstały dotychczas 4 kolekcje mebli dla dzieci, składające się z wielu brył, o odmiennych funkcjach. Każda kolekcja to przede wszystkim krzesła i stoły, ale również szafki o różnych wielkościach i wypełnieniach oraz miejsca do zabawy, wyciszenia, czy też ekspozycji prac dziecięcych. Każda kolekcja to również inna estetyka i inny motyw przewodni, który może stanowić zarówno dla projektantów wnętrz, jak i podmiotów prowadzących placówki edukacyjne dla dzieci, pretekst do stworzenia własnej i oryginalnej przestrzeni. Wszystkie meble są do kupienia u największego w Polsce dystrybutora mebli i pomocy dydaktycznych: MOJE BAMBINO.

Kolekcja
OVO

Meble z kolekcji OVO wyróżniają się dyskretnym detalem w postaci linearnych perforacji, które dodają lekkości i nadają każdemu krzesłu indywidualny charakter. Ta innowacyjna kolekcja zapewnia nie tylko wartość estetyczną, ale także codzienną wygodę dla dzieci, tworząc przy tym funkcjonalne i atrakcyjne przestrzenie dla najmłodszych.

Kolekcja
FLO

Kolekcja mebli dla dzieci FLO wyróżnia się nietuzinkowymi kształtami, które otwierają niezliczone możliwości aranżacyjne. Dzięki przemyślanemu designowi, wnętrza zyskują wyjątkowość i unikalny charakter.

Kolekcja
NEA

Meble z kolekcji NEA wyróżniają się dyskretnym detalem w postaci linearnych perforacji, które dodają lekkości i nadają każdemu krzesłu indywidualny charakter. Ta innowacyjna kolekcja zapewnia nie tylko wartość estetyczną, ale także codzienną wygodę dla dzieci, tworząc przy tym funkcjonalne i atrakcyjne przestrzenie dla najmłodszych.

Kolekcja
TAB

Meble z kolekcji TAB łączą stonowane, proste formy z dziecięcym charakterem, tworząc wspaniałe tło dla przestrzeni przedszkolnych, w których elementy mobilne i łatwe do zmiany dodają koloru. Dzięki temu można łatwo modyfikować wnętrze zgodnie z potrzebami, a stonowane meble zawsze będą doskonale pasować. To połączenie najbardziej funkcjonalnych i sprawdzonych rozwiązań z nową estetyką przynosi meblom TAB wyjątkową wartość.

Gwarancja jakości - Certyfikaty i Atesty

Meble projektowane przez HANU Architekci posiadają wszystkie wymagane certyfikaty i atesty, co potwierdza ich wysoką jakość i zgodność z obowiązującymi normami i standardami.

Meble posiadają certyfikat FSC®️️, który stanowi przykład najwyższych standardów ekologicznych, zapewniających zrównoważone pochodzenie drewna używanego w naszych meblach.

Spełniamy pełne wymagania międzynarodowych standardów ISO 9001 i ISO 14001, co potwierdza nasze zaangażowanie w jakość produktów.

Nasze produkty posiadają atest zgodny z normą BS 5852, gwarantujący ich bezpieczeństwo pod względem palności.

Zaufali nam

Kontakt z pracownią

Radosław Czerniejewski

Wspólnik & projektant

tel. 603 926... [zobacz]603 926 229
radek@hanuarchitekci.pl

Joanna Czerniejewska

Wspólnik & manager biura

tel. 507 116... [zobacz]507 116 530
joanna@hanuarchitekci.pl

Napisz do nas

Twoje cele to nasza pasja! Chcielibyśmy poznać Twoje potrzeby i wspólnie znaleźć najlepsze rozwiązania. Nie czekaj dłużej - wypełnij formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegóły współpracy.

    Załącz dodatkowy plik z rzutami lokalu / budynku do ewentualnej wyceny