Projektowanie wnętrz Gdynia

Funkcjonalne aranżacje wnętrz pozwalają na organizację przestrzeni, w których z łatwością wypełniamy codzienne obowiązki (zarówno domowe, jak też zawodowe). Atrakcyjny design uprzyjemnia korzystanie z potencjału pomieszczeń i jest jednym z ważniejszych elementów tworzenia pozytywnej atmosfery otoczenia. Dzięki powierzeniu projektowania wnętrz specjalistom możliwe jest stworzenie wyjątkowych przestrzeni niezależnie od metrażu i lokalizacji.

Aranżacja wnętrz Gdynia

Biuro projektowe HANU Architekci to zespół profesjonalistów zafascynowanych tworzeniem minimalistycznych i nowoczesnych projektów wnętrz. W codziennej pracy dokładamy wszelkich starań, by na każdym etapie wykazywać się zaangażowaniem, kreatywnością i wyczuciem estetyki.

Oferujemy kompleksową obsługę w kwestiach projektowych i podczas całego procesu realizacji, uwzględniając przy opracowanie planu, wizualizację, wykończenie wnętrz oraz współpracę zgodnie z wytycznymi budżetowymi i marketingowymi.

Projekty wnętrz – zaufaj naszym specjalistom z HANU Architekci

Każdy projekt wnętrz jest unikalną formą, która odzwierciedla oczekiwania klienta. Dlatego niezwykle ważne jest, by współpraca opierała się na skutecznej komunikacji. Jesteśmy zaangażowani w projektowanie wnętrz od samego początku tworzenia wizji i koncepcji aranżacyjnej, aż do końca, gdy zadowolony klient może ocenić efekty.

W naszej pracowni HANU Architekci z Gdyni, projektowanie wnętrz odbywa się w atmosferze dialogu z klientem. Nanosimy poprawki, dyskutujemy swoje nowatorskie pomysły, weryfikujemy zmiany i omawiamy wszystkie propozycje w taki sposób, by nasza współpraca miała transparentny i efektywny charakter.

Stworzyliśmy już 120 projektów i 4 kolekcje mebli, co czyni nas doświadczonym zespołem pełnym pasji, determinacji i wyczucia designu.

Projektowanie wnętrz: harmonogram prac

Projektowanie wnętrz zawsze rozpoczyna się od obszernego omówienia oczekiwań z klientem. Klient może skorzystać z dwóch wariantów współpracy – stworzenia koncepcji aranżacyjnej lub kompleksowego projektowania wnętrz.

Decydując się na drugie rozwiązanie klient wypełnia brief, na podstawie którego zostaje stworzony koncepcyjny projekt wnętrz. Jest to bardzo ważny etap. Nasi specjaliści mogą ukierunkować się estetycznie, zdefiniować styl, w jakim zostanie zaprojektowana przestrzeń oraz stworzyć na podstawie zebranych informacji wizualizację 3D. Bez takiego modelu projektowanie wnętrz nie powiodłoby się. Liczy się każdy detal.

Akceptacja koncepcji 3D pozwala na stworzenie przez naszych architektów fotorealistycznej wizualizacji, dostępnej w formie drukowanej oraz cyfrowej w gotowym albumie.

Projektowanie wnętrz w kolejnym etapie polega na wdrażaniu uprzednio ustalonych rozwiązań i ma charakter wykonawczy. Co to oznacza? Stworzone wcześniej plany projektowe są weryfikowane z możliwościami budowlanymi (w kontekście dostępnych materiałów), metrażowymi i wykończeniowymi.

Na tym etapie są podejmowane decyzje o rozmieszczeniu oświetlenia i układaniu posadzek. Wykonywane są prace meblarskie oraz ślusarskie.

Wykończenie wnętrz jest niezwykle żmudnym, ale i satysfakcjonującym procesem, który zostaje zwieńczony zadowoleniem klienta.

Projektowanie wnętrz biurowych kończy się dodatkowo opracowaniem identyfikacji wizualnej, dostosowanej w swym estetycznym przekazie do opracowanego przedtem designu.

Wykończenie wnętrz Gdynia

Wykończenie wnętrz polega na przekształceniu surowej przestrzeni w gotową do codziennego funkcjonowania.

Istotne są zatem wszystkie detale i materiały, dzięki którym jakość prac będzie na najwyższym poziomie.

Jest to etap, podczas którego projekty wnętrz zaczynają się urzeczywistniać. Ściany zyskują kolor, montowane jest oświetlenie, kładzione są podłogi, składa się meble. Te wszystkie elementy tworzą kompletną układankę spójnego designu, dlatego nie można niczego przeoczyć. Nadzór ekspertów architektury wnętrz pozwala na dopieszczenie prac wykończeniowych na najwyższym poziomie.

HANU Architekci – zaprojektujemy Twoje wymarzone wnętrze

W HANU Architekci aranżacja wnętrz jest naszą pasją. Tworzymy przestrzenie komercyjne i publiczne, placówki edukacyjne oraz prywatne aranżacje wnętrz. Mamy także doświadczenie w branży meblarskiej, co udokumentowaliśmy stworzeniem 4 autorskich kolekcji.

W codziennej pracy kładziemy nacisk na wartości artystyczne wykonywanych projektów oraz na ich minimalizm. Funkcjonalność połączona z rozsądkiem, wyczuciem i dobrym designem pozwalają nam na tworzenie przestrzeni edukacyjnych, urzędowych, medycznych, gastronomicznych, jak również mieszkalnych i miejskich.

Jesteśmy wszechstronni. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Współpracujemy w sposób kilkuetapowy, rozplanowując działania i konsultując je w celu weryfikacji, czy kierunek, w którym chcemy podążać jest spójny z oczekiwaniami klienta. Jesteśmy nie tylko architektami, ale też pasjonatami architektury, co dodaje naszym projektom artystycznego wymiaru. Wierzymy w siłę minimalizmu oraz abstrakcyjnego języka form.

Projektowanie wnętrz jest dla nas sposobem na urzeczywistnianie przestrzennych koncepcji oraz personalizację każdej aranżacji w taki sposób, by była niepowtarzalna, designerska, a jednocześnie maksymalnie funkcjonalna.

Warto powierzyć nam swoją wizję, byśmy mogli nadać jej formę i z pasją urzeczywistnić wspólnie opracowany projekt aranżacji wnętrz.

Kontakt z pracownią

Radosław Czerniejewski

Wspólnik & projektant

tel. 603 926... [zobacz]603 926 229
radek@hanuarchitekci.pl

Joanna Czerniejewska

Wspólnik & manager biura

tel. 507 116... [zobacz]507 116 530
joanna@hanuarchitekci.pl

Napisz do nas

Twoje cele to nasza pasja! Chcielibyśmy poznać Twoje potrzeby i wspólnie znaleźć najlepsze rozwiązania. Nie czekaj dłużej - wypełnij formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegóły współpracy.

    Załącz dodatkowy plik z rzutami lokalu / budynku do ewentualnej wyceny