Vetrex

Sala szkoleniowa znajduje się w głównym budynku firmy Vetrex w Tczewie. Zajmuje powierzchnię 130 m2 i dzieli się na część warsztatową oraz konferencyjną.

Koncepcja opierała się na stworzeniu funkcjonalnego wnętrza, według ściśle określonego scenariusza użytkowego oraz spójnego stylistycznie z opracowaną wcześniej księgą znaku firmy. Ciemna kolorystyka sali utrzymana w skali szarości, połączona z intensywnymi czerwieniami, została ocieplona lakierowaną płytą OSB o industrialnych cechach.

Strefa konferencyjna o biurowym charakterze poiada stół i wygodne, skórzane fotele oraz sprzęt multimedialny z dużym telewizorem na ścianie. Całość na tle drewnianej, jasnej podłogi, oświetlona jest kierunkowymi oprawami, zamontowanymi w suficie podwieszanym oraz nastrojowymi, czerwonymi oprawami, zwieszonymi nad stołem. Obok foteli zamontowane są wielkogabarytowe drzwi przesuwne – flagowy produkt firmy Vetrex.

W strefie warsztatowej, na ścianie pokrytej płytami OSB znajduje się zestaw narzędzi oraz blaty robocze do prowadzenia szkoleń i praktycznych zajęć. Spora, otwarta przestrzeń w centrum sali z betonową posadzką, posiada wyznaczone czerwonymi liniami strefy, przeznaczone do pokazowego montażu okien.

Zaufali nam

Kontakt z pracownią

Radosław Czerniejewski

Wspólnik & projektant

tel. 603 926... [zobacz]603 926 229
radek@hanuarchitekci.pl

Joanna Czerniejewska

Wspólnik & manager biura

tel. 507 116... [zobacz]507 116 530
joanna@hanuarchitekci.pl

Napisz do nas

Twoje cele to nasza pasja! Chcielibyśmy poznać Twoje potrzeby i wspólnie znaleźć najlepsze rozwiązania. Nie czekaj dłużej - wypełnij formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegóły współpracy.

    Załącz dodatkowy plik z rzutami lokalu / budynku do ewentualnej wyceny