Sala Posiedzeń Radnych

Sala Posiedzeń Radnych

Projekt wnętrz sali obrad radnych wraz ze strefą wejścia do Urzędu Miasta w Pruszczu Gdańskim wymagał rzetelnego przestudiowania historycznego charakteru budynku magistratu. Oryginalne lastryko na posadzce hallu, czy sufitowe sztukaterie wyznaczyły czytelny kierunek do stworzenia nowoczesnego, ale i pełnego poszanowania dla ducha miejsca charakteru wnętrza.

Zastosowane zostało ciepłe, orzechowe drewno, zarówno w meblach ruchomych, jak i zabudowach nadproży dwuskrzydłowych drzwi do sali obrad. Lamperie z gresu o fakturze bliskiej posadzce w połączeniu z owalnymi detalami i kolorem mosiądzu oraz miodowymi tapicerkami mebli są silnie zakorzenione w latach 50. i 60., ale w nowym wydaniu, skontrastowanym z dużymi powierzchniami minimalistycznych przeszkleń, czy prostym, czarnym oświetleniem funkcjonalnym.

Zaufali nam

Kontakt z pracownią

Radosław Czerniejewski

Wspólnik & projektant

tel. 603 926... [zobacz]603 926 229
radek@hanuarchitekci.pl

Joanna Czerniejewska

Wspólnik & manager biura

tel. 507 116... [zobacz]507 116 530
joanna@hanuarchitekci.pl

Napisz do nas

Twoje cele to nasza pasja! Chcielibyśmy poznać Twoje potrzeby i wspólnie znaleźć najlepsze rozwiązania. Nie czekaj dłużej - wypełnij formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegóły współpracy.

    Załącz dodatkowy plik z rzutami lokalu / budynku do ewentualnej wyceny