Przychodnia Lekarska

Przychodnia Lekarska "Działki Leśne"

Projekt wnętrza przychodni lekarskiej „Działki leśne” zakładał ukształtowanie funkcjonalnej przestrzeni medycznej o rzadko spotykanym w tego typu miejscach, domowym i ciepłym nastroju. Uwzględniając lokalizację przychodni w bliskim sąsiedztwie lasu oraz historyczny charakter powojennego budynku, wnętrze ubrane zostało w ciepłe barwy natury, piasku i ziemi z dużą ilością drewna. Przyjemne dla oka brązy i beże skontrastowane zostały z kolorem antracytowym.

Wszystkie powierzchnie posiadają właściwości łatwo zmywalne oraz atesty higieniczne. Przestrzeń ma nowoczesny charakter z nutą nostalgii przejawiającej się w kompozycjach nawiązujących do popularnego niegdyś lastryko, surowego betonu, czy ceramicznych okładzin elewacyjnych. Domowa atmosfera panująca we wnętrzach przychodni ma na celu minimalizować poziom stresu i napięcia generowany zwykle w nazbyt sterylnych i typowo szpitalnych lokalach.

Zaufali nam

Kontakt z pracownią

Radosław Czerniejewski

Wspólnik & projektant

tel. 603 926... [zobacz]603 926 229
radek@hanuarchitekci.pl

Joanna Czerniejewska

Wspólnik & manager biura

tel. 507 116... [zobacz]507 116 530
joanna@hanuarchitekci.pl

Napisz do nas

Twoje cele to nasza pasja! Chcielibyśmy poznać Twoje potrzeby i wspólnie znaleźć najlepsze rozwiązania. Nie czekaj dłużej - wypełnij formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegóły współpracy.

    Załącz dodatkowy plik z rzutami lokalu / budynku do ewentualnej wyceny