Przedszkole Mini 8

Przedszkole Mini 8

Przedszkole znajduje się w parterowym lokalu usługowym w Warszawie. Posiada dwie sale o powierzchni powyżej 25 m2, co umożliwia przyjęcie do 18 dzieci. Lokal przystosowany jest do przyjmowania cateringu dla dzieci.

Projekt kameralnego przedszkola zakładał stworzenie jasnego i możliwie przestronnego wnętrza dla dzieci, mimo stosunkowo ograniczonej przestrzeni. Koncepcja plastyczna opiera się na prostocie i funkcjonalności, wykorzystując wyłącznie urozmaiconą gamę kolorów niebieskich, wystepujących na śnieżnobiałym tle ścian, malowanych zmywalną farbą.

Zabudowy i meble do przechowywania zabawek, wieszania prac dziecięcych to główne akcenty formalne wnętrz, zmiękczone zaokrąglonymi i łukowymi kształtami. Charakterystycznymi elementami sal są drewniane, toczone półokręgi mocowane do ścian wraz z linkami wystawienniczymi.

Zwracającym na siebie uwagę obiektem w sali jest także obudowana głęboką ramą czarna tablica kredowa, wyposażona dodatkowo także w linki z dużymi klamerkami. Wyjątkowa wysokość wnętrz została wykorzystana jako atut dzięki zastosowaniu dekoracyjnych sufitów podwieszanych wraz ze zintegrowanym oświetleniem LED RGB, dającym subtelne efekty kolorowej poświaty na stropie.

Zaufali nam

Kontakt z pracownią

Radosław Czerniejewski

Wspólnik & projektant

tel. 603 926... [zobacz]603 926 229
radek@hanuarchitekci.pl

Joanna Czerniejewska

Wspólnik & manager biura

tel. 507 116... [zobacz]507 116 530
joanna@hanuarchitekci.pl

Napisz do nas

Twoje cele to nasza pasja! Chcielibyśmy poznać Twoje potrzeby i wspólnie znaleźć najlepsze rozwiązania. Nie czekaj dłużej - wypełnij formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegóły współpracy.

    Załącz dodatkowy plik z rzutami lokalu / budynku do ewentualnej wyceny