Przedszkole Mega Mocni Wrzeszcz

Przedszkole Mega Mocni Wrzeszcz

Przedszkole zlokalizowane jest w Gdańsku Wrzeszczu, w parterowym lokalu usługowym, przystosowanym do wymagań stawianym placówkom przedszkolnym. Posiada 4 sale dydaktyczne dla dzieci w wieku przedszkolnym i żłobkowym, umożliwiając przyjcie do 52 dzieci. Przedszkole przystosowane jest do przyjmowania cateringu dla dzieci.

Ze względu na sieciowy charakter przedszkola, projekt zakładał odniesienie do pewnych elementów plastycznych charakterystycznych dla pierwszej placówki Mega Mocni na Chełmie.

Koncepcja wnętrza nadal miała być budowana w sposób nieinfantylny, abstrakcyjny i nowoczesny. Zaczerpnięte z poprzedniej placówki barwy niebieska i czerwona na białym tle, wzbogacone zostały o mocne, czarne kontrastujące akcenty.

Zamiast sześciobocznych kształtów przewijających się wcześniej w formie mebli i sprzętów, w tej placówce elementy te otrzymały prostokreślną geometrię. Motyw zdecydowanych kompozycji składających się z kwadratów i prostokątów przywodzi na myśl skojarzenia z abstrakcyjnym malarstwem i sztuką awangardową.

Dopełnieniem graficznym wnętrza jest powściągliwa identyfikacja pomieszczeń, w postaci czarnej, prostej typografi oraz syntetycznie rysowane czarna kreską, zgeometryzowane roboty.

Zaufali nam

Kontakt z pracownią

Radosław Czerniejewski

Wspólnik & projektant

tel. 603 926... [zobacz]603 926 229
radek@hanuarchitekci.pl

Joanna Czerniejewska

Wspólnik & manager biura

tel. 507 116... [zobacz]507 116 530
joanna@hanuarchitekci.pl

Napisz do nas

Twoje cele to nasza pasja! Chcielibyśmy poznać Twoje potrzeby i wspólnie znaleźć najlepsze rozwiązania. Nie czekaj dłużej - wypełnij formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegóły współpracy.

    Załącz dodatkowy plik z rzutami lokalu / budynku do ewentualnej wyceny