Przedszkole Mega Mocni Koga

Przedszkole Mega Mocni Koga

Przedszkole znajduje się w lokalu na parterze nowoczesnego biurowca w Gdańsku. Posiada 4 sale przedszkolne i żłobkowe, umożliwiające przyjęcie do 64 dzieci. Placówka przystosowana jest do przyjmowania cateringu dla dzieci.

Przedszkole niepubliczne Mega Mocni w biurowcu KOGA zlokalizowane jest w nadmorskim rejonie Gdańska.

Wnętrza inspirowane są zatem charakterystycznymi motywami marynistycznymi, plażowymi, odnosząc się również do nastroju panującego w urokliwych cukierniach, czy lodziarniach. Pastelowa tonacja kolorów, łącząca biele, błękity i akcenty czerwone wraz z jasnym, naturalnym drewnem, skontrastowana została z wielkoformatowymi, czarno-białymi zdjęciami motywów nadmorskich, pokrytymi bajkowymi postaciami i dekoracjami. Aplikacje te zostały wykonane ze skejki oraz kolorowego plexi. Są syntetyczną interpretacją znanych dzieciom kształtów, pobudzając tym samym ich wyobraźnię.

Istotnym założeniem było stworzenie funkcjonalnej przestrzeni, odpornej na zużycie, z dużą możliwością kreacji i swobodnych modyfikacji w trakcie jej użytkowania.

Zaufali nam

Kontakt z pracownią

Radosław Czerniejewski

Wspólnik & projektant

tel. 603 926... [zobacz]603 926 229
radek@hanuarchitekci.pl

Joanna Czerniejewska

Wspólnik & manager biura

tel. 507 116... [zobacz]507 116 530
joanna@hanuarchitekci.pl

Napisz do nas

Twoje cele to nasza pasja! Chcielibyśmy poznać Twoje potrzeby i wspólnie znaleźć najlepsze rozwiązania. Nie czekaj dłużej - wypełnij formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegóły współpracy.

    Załącz dodatkowy plik z rzutami lokalu / budynku do ewentualnej wyceny