Przedszkole Kraina Marzeń

Przedszkole Kraina Marzeń

Przedszkole znajduje się wolnostojącym obiekcie dwukondygnacyjnym. Na poziomie parteru znajduje się między innymi basen dla dzieci, sala zabaw, dwie sale dydaktyczne i obszerna jadalnia. Pierwsze piętro zawiera na swojej powierzchni 4 sale przedszkolne.

Placówka może przyjąć łącznie do 84 dzieci i posiada w pełni wyposażoną kuchnię serwującą domowe jedzenie dla dzieci.

Koncepcja wnętrza przedszkola zakładała stworzenie ciepłej przestrzeni dla dzieci o domowym charakterze. W tym celu wnętrze zostało zbudowane w dużej mierze z naturalnych materiałów, tj. sosnowa, lakierowana sklejka, czy lite drewno. Pojawiają się także swojskie skrzynki na owoce i wykonywane przez lokalnych stolarzy drewniane, tradycyjne krzesełka.

W przedszkolu znaleźć można liczne wnęki i skrytki dla dzieci. Ich formy przywodzą na myśl charakterystyczne motywy leśne, czy wiejskie. Gama kolorystyczna złożona z odcieni żółci, pomarańczy i zieleni skontrastowana została z mocną magentą oraz czarnymi powierzchniami farby tablicowej.

Wnętrze dopełniają ilustracje, przedstawiające zwierzęcych bohaterów leśnej krainy.

Zaufali nam

Kontakt z pracownią

Radosław Czerniejewski

Wspólnik & projektant

tel. 603 926... [zobacz]603 926 229
radek@hanuarchitekci.pl

Joanna Czerniejewska

Wspólnik & manager biura

tel. 507 116... [zobacz]507 116 530
joanna@hanuarchitekci.pl

Napisz do nas

Twoje cele to nasza pasja! Chcielibyśmy poznać Twoje potrzeby i wspólnie znaleźć najlepsze rozwiązania. Nie czekaj dłużej - wypełnij formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegóły współpracy.

    Załącz dodatkowy plik z rzutami lokalu / budynku do ewentualnej wyceny