Przedszkole Gama

Przedszkole Gama

Przedszkole zlokalizowane jest w wolnostojącym, zabytkowym budynku z czerwonej cegły, pochodzącym z końca XIX wieku. Placówka na dwóch kondygnacjach posiada sześć sal dydaktycznych, umożliwiających przyjęcie do 134 dzieci.

W jej wnętrzach znajdują się również jadalnia, sala sportowa oraz liczne gabinety do pracy indywidualnej z dziećmi.

Projekt wnętrza placówki tworzony był w oparciu o poszanowanie zastanej tkanki architektonicznej zabytkowego obiektu. Jego wyjątkowy charakter i duch miejsca nadał ton i kierunek koncepcji wnętrz.

Głównym założeniem było stosowanie czerwonej cegły zestawionej z drewnianymi, zmultiplikowanymi listewkami w gamie kolorów od żółci do czerwieni. Nadało to temu tradycyjnemu materiałowi pewnego energicznego charakteru. Dopełnieniem kompozycji wnętrz jest barwa czarna, stanowiąca wielokrotnie mocną linię graniczną.

Tłem do powyższych mocnych elementów wnętrza są białe ściany oraz jasno szare, strukturalne powierzchnie ścian, przypominające surowy tynk. Jej lokalizacja akcentuje miejsca istotne, podobnie jak żółte neony, stanowiące główny element dekoracyjny wnętrz.

Zaufali nam

Kontakt z pracownią

Radosław Czerniejewski

Wspólnik & projektant

tel. 603 926... [zobacz]603 926 229
radek@hanuarchitekci.pl

Joanna Czerniejewska

Wspólnik & manager biura

tel. 507 116... [zobacz]507 116 530
joanna@hanuarchitekci.pl

Napisz do nas

Twoje cele to nasza pasja! Chcielibyśmy poznać Twoje potrzeby i wspólnie znaleźć najlepsze rozwiązania. Nie czekaj dłużej - wypełnij formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegóły współpracy.

    Załącz dodatkowy plik z rzutami lokalu / budynku do ewentualnej wyceny