Linkhotel

Linkhotel

Projekt wnętrz nowej części Linkhotelu zakładał motyw przewodnim w postaci połączenia surowego betonu z miedzią. Ten szlachetny metal występuje we wnętrzach w postaci dekoracyjnych płaskowników, czy też maty Sibu o miedzianym kolorze i połysku. Dopełnieniem są drobne sprzęty, tj. lampy stojące, a także kinkiety. Wnętrze utrzymane jest w skali szarości z dużą ilością czerni i grafitów, co nadaje mu elegancji i szlachetności. W połączeniu z surowym betonem, miedź na czarnym tle wygląda szykownie i nowocześnie zarazem.

Każdy pokój posiada łatwą w utrzymaniu dywanową wykładzinę w płytkach w kolorze szarym i z pomarańczowymi akcentami. Każdy pokój posiada funkcjonalne wyposażenie w postaci mebli ruchomych oraz trwale zamocowanych, tj. szafa na ubrania. Stanowią wariant alternatywny do standardowych rozwiązań, wprowadzając do wnętrza nieco oryginalności. Brak tu bowiem tradycyjnej, zamykanej szafy, czy klasycznych szafek nocnych. Odpornym na zużycie materiałem jest zastosowany na ścianie za łóżkiem beton architektoniczny w formie płyt. Ocieplone zostały grafitowym, tapicerowanym zmywalną tkanina zagłówkiem o delikatnym pikowaniu.

Zaufali nam

Kontakt z pracownią

Radosław Czerniejewski

Wspólnik & projektant

tel. 603 926... [zobacz]603 926 229
radek@hanuarchitekci.pl

Joanna Czerniejewska

Wspólnik & manager biura

tel. 507 116... [zobacz]507 116 530
joanna@hanuarchitekci.pl

Napisz do nas

Twoje cele to nasza pasja! Chcielibyśmy poznać Twoje potrzeby i wspólnie znaleźć najlepsze rozwiązania. Nie czekaj dłużej - wypełnij formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegóły współpracy.

    Załącz dodatkowy plik z rzutami lokalu / budynku do ewentualnej wyceny