Linkbistro Hotel

Linkbistro Hotel

Projekt wnętrza zakładał zmianę funkcjonalną oraz estetyczną przestrzeni hotelowej śniadalni, stworzonej w ramach pierwotnego projektu Linkhotelu. Nowe wnętrze utrzymane zostało w zbliżonej do poprzedniej kolorystyce, odnoszącej się do identyfikacji wizualnej hotelu. Otrzymało jednak znacznie więcej materiałów i elementów wyposażenia dodających ciepła, przytulności i kameralnego nastroju.

Dominujące stały się czarno-białe wzory o geometrycznym, graficznym charakterze oraz jasne, naturalne drewno. Elementy te występują w interesującej kompozycji nieregularnej szachownicy czarnych, białych i drewnianych pól, wśród których białe posiadają podpisy znanych gości hotelowych, tj. gwiazdy filmu, muzyki, czy kabaretu. Grafitowe ściany, jasno szare, tapicerowane wygodne kanapy w połączeniu ze swobodnie zakomponowanymi, czarnymi i białymi krzesłami oraz oprawami oświetleniowymi z czerwonym przewodem nadają swobodnej atmosfery i współczesnego wyrazu architektonicznego.

Przestrzeń została częściowo wydzielona drobnymi meblami o funkcji parawanów i mebli do przechowywania czasopism oraz książek.

Zaufali nam

Kontakt z pracownią

Radosław Czerniejewski

Wspólnik & projektant

tel. 603 926... [zobacz]603 926 229
radek@hanuarchitekci.pl

Joanna Czerniejewska

Wspólnik & manager biura

tel. 507 116... [zobacz]507 116 530
joanna@hanuarchitekci.pl

Napisz do nas

Twoje cele to nasza pasja! Chcielibyśmy poznać Twoje potrzeby i wspólnie znaleźć najlepsze rozwiązania. Nie czekaj dłużej - wypełnij formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegóły współpracy.

    Załącz dodatkowy plik z rzutami lokalu / budynku do ewentualnej wyceny