Bene hotel

Bene hotel

Projekt wnętrz hotelu wraz z restauracją oraz salą weselną zakładał stworzenie nowoczesnej i funkcjonalnej przestrzeni, pełnej ciepłego nastroju i przyjemnej atmosfery. Zapewnia to między innymi brak naiwnych stylizacji i stosowanie nowoczesnych form, wykonanych jednak w dużej mierze z płyt meblowych w kolorze dębowego drewna oraz licznych tkanin, fakturalnych tapet, czy ciepłej kolorystyce wnętrza.

Przestrzeń utrzymana jest w kompozycji koloru kobaltowego wraz z miedzią oraz drewnem. Motywem przewodnim jest wzór jodełki francuskiej, która oprócz układu posadzki, pojawia się także w elementach mebli, zabudów czy choćby identyfikacji wizualnej hotelu. Mocnymi akcentami wizualnymi w przestrzeni hotelu są sufity podwieszane, również bazujące na kształcie jodełki. Wnętrza tego 3-gwiazdkowego hotelu zapewniają optymalny komfort oraz jakość i estetykę na wysokim poziomie.

projektowanie wnętrz hoteli

Zaufali nam

Kontakt z pracownią

Radosław Czerniejewski

Wspólnik & projektant

tel. 603 926... [zobacz]603 926 229
radek@hanuarchitekci.pl

Joanna Czerniejewska

Wspólnik & manager biura

tel. 507 116... [zobacz]507 116 530
joanna@hanuarchitekci.pl

Napisz do nas

Twoje cele to nasza pasja! Chcielibyśmy poznać Twoje potrzeby i wspólnie znaleźć najlepsze rozwiązania. Nie czekaj dłużej - wypełnij formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegóły współpracy.

    Załącz dodatkowy plik z rzutami lokalu / budynku do ewentualnej wyceny