Przedszkole Na górkach

Przedszkole Na górkach

Przedszkole i żłobek zawiera 8 sal na dwóch kondygnacjach oraz w pełni funkcjonalną kuchnię w piwnicy wyposażoną w windę towarową.

Każda z sal dla dzieci oscyluje w granicy od 60-70 m2, co umożliwia łącznie przyjęcie do 200 dzieci. Głównym założeniem projektu wnętrza tego przedszkola była redukcja bodźców wzrokowych generowanych poprzez architekturę wnętrza.

Aby uniknąć potencjalnego przebodźcowania dzieci przebywających często w zbyt barwnych, krzykliwych przestrzeniach, w tym przedszkolu wnętrza utrzymane zostały w stonowanej kolorystyce, począwszy od bieli, poprzez szarości, aż do ciemnych grafitów, ocieplonych dużą ilością naturalnego drewna.

Jego obecność w postaci sklejki iglastej, pełnej licznych sęków i wyraźnych słojów, dodaje wnętrzu naturalności i ciepła. Brak tu jakichkolwiek dodatkowych, obcych barw. Architektura wnętrza jest wyłącznie dyskretnym tłem, na którym rozgrywać się będą codzienne zabawy i aktywności dzieci, wprowadzając do niego liczne kolory i dynamiczne akcenty.

Z wyjątkową pieczołowitością dopracowane zostały nietypowe zabudowy stolarskie służące do przechowywania dziecięcych skarbów – wszelkie szafy, półki i schowki zostały zaprojektowane według szczegółowych, inwestorskich wytycznych funkcjonalnych.

Zaufali nam

Kontakt z pracownią

Radosław Czerniejewski

Wspólnik & projektant

tel. 603 926... [zobacz]603 926 229
radek@hanuarchitekci.pl

Joanna Czerniejewska

Wspólnik & manager biura

tel. 507 116... [zobacz]507 116 530
joanna@hanuarchitekci.pl

Napisz do nas

Twoje cele to nasza pasja! Chcielibyśmy poznać Twoje potrzeby i wspólnie znaleźć najlepsze rozwiązania. Nie czekaj dłużej - wypełnij formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegóły współpracy.

    Załącz dodatkowy plik z rzutami lokalu / budynku do ewentualnej wyceny