Przedszkole Mega Mocni Chełm

Przedszkole Mega Mocni Chełm

Przedszkole zlokalizowane jest na drugim poziomie wielkopowierzchniowego centrum handlowego w Gdańsku Chełmie. W jego strukturze znajduje się 9 sal przedszkolnych oraz sala wielofunkcyjna. Umożliwia to przyjęcie do 237 dzieci.

Projekt wnętrza zakładał stworzenie inspirującej przestrzeni, odnoszącej się w abstrakcyjny sposób do naukowego profilu placówki, wykorzystując w tym celu charakterystyczne motywy graficzne i ilustracje.

Kolorystyka wnętrza sprowadzona została wyłącznie do bieli, głębokiego błękitu i czerwonych akcentów, ocieplonych dużą ilością drewna. Sześcioboczne motywy, będące wynikiem inspiracji wzorami chemicznymi, posłużyły do stworzenia funkcjonalnych elementów wyposażenia wnętrza.

Charakterystycznymi miejscami w salach dla dzieci są czerwone domki do zabawy, wyposażone w materace, ścianę tablicową oraz drabinki. W projekcie przedszkola kluczowa była identyfikacja wizualna wnętrza, która tworzy interesujący efekt graficzny, ale przede wszystkim ułatwia poruszanie się po przedszkolu.

Wnętrze posiada dziecięcy charakter, choć pozbawione jest infantylnych i banalnych motywów dziecięcych.

Zaufali nam

Kontakt z pracownią

Radosław Czerniejewski

Wspólnik & projektant

tel. 603 926... [zobacz]603 926 229
radek@hanuarchitekci.pl

Joanna Czerniejewska

Wspólnik & manager biura

tel. 507 116... [zobacz]507 116 530
joanna@hanuarchitekci.pl

Napisz do nas

Twoje cele to nasza pasja! Chcielibyśmy poznać Twoje potrzeby i wspólnie znaleźć najlepsze rozwiązania. Nie czekaj dłużej - wypełnij formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegóły współpracy.

    Załącz dodatkowy plik z rzutami lokalu / budynku do ewentualnej wyceny