Przedszkole Mega Mocni Suchanino

Przedszkole Mega Mocni Suchanino

Przedszkole znajduje się na pierwszym piętrze centrum handlowego w dzielnicy Suchanino w Gdańsku. Wielkopowierzchniowa placówka przedszkolna posiada 5 sal dla dzieci, umożliwiających przyjęcie do 110 dzieci oraz obszerną sale wielofunkcyjną.

Projekt wnętrz przedszkola o profilu muzycznym, zakładał stworzenie niepowtarzalnej, nieco odrealnionej przestrzeni, radykalnie odrywającej się od stereotypowego wizerunku przedszkola.

Organiczne formy i płynne kształty, połączone z czarno-białą kolorystyką, zaakcentowane zostały soczystymi zieleniami. Koncepcja plastyczna opiera się również na różnorodnym zastosowaniu linearnego rysunku „fal”, który powstał w wyniku studium kształtów i form, konotujących abstrakcyjne skojarzenia z muzyką.

Wnętrza nawiązują również dialog z przeszłością, poprzez nietypowe wykorzystanie klasycznych mebli w stylu retro, wykonanych z giętego drewna. Charakterystyczne i ekspresyjne efekty tworzą sklejkowe zabudowy w formie zmultiplikowanych elementów, o miękkich kształtach.

Uzyskane wrażenie ruchu i płynności form było próbą odniesienia się do muzycznego rytmu i świata dźwięków.

Zaufali nam

Kontakt z pracownią

Radosław Czerniejewski

Wspólnik & projektant

tel. 603 926... [zobacz]603 926 229
radek@hanuarchitekci.pl

Joanna Czerniejewska

Wspólnik & manager biura

tel. 507 116... [zobacz]507 116 530
joanna@hanuarchitekci.pl

Napisz do nas

Twoje cele to nasza pasja! Chcielibyśmy poznać Twoje potrzeby i wspólnie znaleźć najlepsze rozwiązania. Nie czekaj dłużej - wypełnij formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegóły współpracy.

    Załącz dodatkowy plik z rzutami lokalu / budynku do ewentualnej wyceny