Przedszkole Magdalenka

Przedszkole Magdalenka

Przedszkole i żłobek znajduje się w parterowym obiekcie wolnostojącym w podmiejskiej dzielnicy domów jednorodzinnych. Posiada 5 obszernych sal przedszkolnych i żłobkowych, umożliwiających przyjęcie do 105 dzieci. Przedszkole posiada również w pełni wyposażoną kuchnię.

Założeniem projektu wnętrz było stworzenie barwnej i ekspresyjnej przestrzeni, złagodzonej bielą ścian i sufitów. Gama zastosowanych kolorów jest ściśle określona i konsekwentnie stosowana w architekturze wnętrz oraz w meblach ruchomych.

Intensywne magenty i turkusy z dodatkami różu ocieplone zostały jasnym drewnem, występującym w okładzinach ściennych i meblach wolnostojących. Wspomniane wcześniej barwy występują również w wariancie gradientu, miękkiego przejścia tonalnego od jednej barwy do drugiej, które pojawiają się na wielkoformatowych wydrukach.

Projekt wnętrz był próbą odniesienia do stworzonej koncepcji graficznej, opartej na wizerunku magdalenki – znanego ciastka. Rysunkowe i kolorystyczne studium tego subtelnego wypieku cukierniczego pozwoliło stworzyć oryginalne wnętrze przedszkola o wyszukanej kolorystyce i zaskakujących formach mebli i sprzętów.

Zaufali nam

Kontakt z pracownią

Radosław Czerniejewski

Wspólnik & projektant

tel. 603 926... [zobacz]603 926 229
radek@hanuarchitekci.pl

Joanna Czerniejewska

Wspólnik & manager biura

tel. 507 116... [zobacz]507 116 530
joanna@hanuarchitekci.pl

Napisz do nas

Twoje cele to nasza pasja! Chcielibyśmy poznać Twoje potrzeby i wspólnie znaleźć najlepsze rozwiązania. Nie czekaj dłużej - wypełnij formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegóły współpracy.

    Załącz dodatkowy plik z rzutami lokalu / budynku do ewentualnej wyceny