Przedszkole Latawce Dmuchawce

Przedszkole Latawce Dmuchawce

Przedszkole zlokalizowane jest w parterowym lokalu usługowym, na nowo wybudowanym osiedlu mieszkaniowym. Posiada 4 sale przedszkolne, umożliwiające przyjęcie do 50 dzieci.

Projekt zakładał stworzenie wnętrz o wyrazistym charakterze, dzięki zastosowaniu wielokrotnie lakierowanej industrialnej w wyrazie płyty OSB, jako głównego materiału wykończeniowego w elementach stolarskich oraz mocno zawężonej gamie kolorystycznej.

Zastosowane barwy to wyłącznie biel i czerń oraz tworzący dziecięcy nastrój rozbielony błękit, róż i żółć, dopełnione jasnym drewnem.

Dla estetyki wnętrza wiodącym motywem przewodnim stał się latawiec i jego trójkątny kształt. Występuje jako element tworzący podziały na frontach szaf, perforacjach w zabudowach grzejników, czy dyskretnych, połyskliwych foliach samoprzylepnych, wypełniających białe ściany sal dla dzieci.

Posiadają one również liczne tapicerowane siedziska i wielopoziomowe wnęki dla dzieci, które urozmaicają przestrzeń i zapewniają dzieciom atrakcyjne miejsca do zabawy lub wypoczynku.

Zaufali nam

Kontakt z pracownią

Radosław Czerniejewski

Wspólnik & projektant

tel. 603 926... [zobacz]603 926 229
radek@hanuarchitekci.pl

Joanna Czerniejewska

Wspólnik & manager biura

tel. 507 116... [zobacz]507 116 530
joanna@hanuarchitekci.pl

Napisz do nas

Twoje cele to nasza pasja! Chcielibyśmy poznać Twoje potrzeby i wspólnie znaleźć najlepsze rozwiązania. Nie czekaj dłużej - wypełnij formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegóły współpracy.

    Załącz dodatkowy plik z rzutami lokalu / budynku do ewentualnej wyceny