Przedszkole Kids Planet

Przedszkole Kids Planet

Przedszkole zlokalizowane jest w wolnostojącym obiekcie usługowym w Kościerzynie. Placówka ulokowana na dwóch kondygnacjach posiada 4 sale dydaktyczne i oddzielna jadalnię.

Przedszkole o językowym profilu i międzynarodowym charakterze otrzymało funkcjonalne i przytulne wnętrza o zdecydowanej kolorystyce przeplatanej motywami kropkowanych deseni i wzorów. Zastosowane w projekcie kolory przeciwstawne między innymi w postaci błękitów i pomarańczy dodają energii i dynamiki wnętrzu.

Nadają również specyficznej, scenograficznej atmosfery, zwłaszcza w korytarzach, gdzie w wyniku działania światła barwy mieszają się ze sobą.

Wnętrza opatrzone są precyzyjnie opracowaną identyfikacją wizualną, kierującą odwiedzających do odpowiednich pomieszczeń oraz dodającą intensywnych akcentów kolorystycznych w wybranych miejscach. Liczne punktowe desenie i wzory na ścianach, przekazują treści związane z podróżowaniem, różnorodnymi językami świata, pobudzając wyobraźnię dzieci i stanowiąc interesujący motyw do rozmów inicjowanych przez nauczycieli.

Zaufali nam

Kontakt z pracownią

Radosław Czerniejewski

Wspólnik & projektant

tel. 603 926... [zobacz]603 926 229
radek@hanuarchitekci.pl

Joanna Czerniejewska

Wspólnik & manager biura

tel. 507 116... [zobacz]507 116 530
joanna@hanuarchitekci.pl

Napisz do nas

Twoje cele to nasza pasja! Chcielibyśmy poznać Twoje potrzeby i wspólnie znaleźć najlepsze rozwiązania. Nie czekaj dłużej - wypełnij formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegóły współpracy.

    Załącz dodatkowy plik z rzutami lokalu / budynku do ewentualnej wyceny