Przedszkole Bajkowe

Przedszkole Bajkowe

Przedszkole znajduje się w nowym budynku wolnostojącym, na jednej z dzielnic Tczewa. Na dwóch kondygnacjach posiada 5 sal przedszkolnych i żłobkowych oraz salę wielofunkcyjną, co umożliwia przyjęcie do 138 dzieci.

Koncepcja plastyczna wnętrza przedszkola zainspirowana została postacią Małego Księcia – bohatera wspaniałej książki dla dzieci. Wielkoformatowe akwarele obrazujące wybrane historie z książki, znalazły się w salach dla dzieci oraz na klatce schodowej.

Kolorystyka wnętrza utrzymana jest w jasnych, pastelowych barwach, błękitach i odcieniach cytrynowej żółci. Duża ilość jasnego drewna zapewnia ciepłą i domową atmosferę, a elementy graficzne pokrywające ściany i drzwi dodają bajkowego charakteru i nastroju.

Motyw plastyczny planety Małego Księcia, znalazł odzwierciedlenie w detalach zastosowanych w przedszkolu, m.in. w postaci imponującej balustrady na klatce schodowej, składającej się z wysokich na ponad 5 metrów kolorowych prętów, z nałożonym na nie kilkudziesięcioma lakierowanymi kulkami.

Zaufali nam

Kontakt z pracownią

Radosław Czerniejewski

Wspólnik & projektant

tel. 603 926... [zobacz]603 926 229
radek@hanuarchitekci.pl

Joanna Czerniejewska

Wspólnik & manager biura

tel. 507 116... [zobacz]507 116 530
joanna@hanuarchitekci.pl

Napisz do nas

Twoje cele to nasza pasja! Chcielibyśmy poznać Twoje potrzeby i wspólnie znaleźć najlepsze rozwiązania. Nie czekaj dłużej - wypełnij formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegóły współpracy.

    Załącz dodatkowy plik z rzutami lokalu / budynku do ewentualnej wyceny